Nowy Rok, nowe pomysły, zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych jak również spotkań biznesowych.
Pozdrawiam
Lawendowy Dom

Witamy!

Witamy w Lawendowym Domu – Miejscu Twoich Spotkań

nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Jako pierwsi w Olsztynie stworzyliśmy miejsce, gdzie w prywatnej atmosferze spędzicie Państwo miłe chwile, wyłącznie w gronie zaproszonych gości.

Lawendowy Dom położony z dala od zgiełku Olsztyna, jednocześnie tylko 1 km od jego granic, a cisza, spokój i bajeczny pejzaż zakola rzeki Łyny to tylko niektóre atuty tego magicznego miejsca. To jedyne takie miejsce gdzie samodzielnie lub przy naszej pomocy możesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe, szkolenie i konferencję do 50 osób.

Naszym zadaniem jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i możliwości, podczas organizacji każdej uroczystości. Z naszej strony klient może oczekiwać profesjonalnego doradztwa w zakresie ustalenia programu imprezy, planowaniu menu, oraz pomoc w przygotowaniu i serwowaniu posiłków.Szanujemy prywatność, komfort każdego klienta, a do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny.

Sala w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym oraz kominkiem, pozwolą na przygotowanie magicznego spotkania innego niż w gwarnych restauracjach. Do dyspozycji Gości pozostawiamy ogród, w którym można zorganizować przyjęcia na świeżym powietrzu przy grillu.

Zapraszamy do Lawendowego domu!